google21d5435ff6ac96f4.html

 

 

 

Leczniczy masaż stóp -

 

Opinie:

 

W 2013 r. w październiku zaczęły mnie bardzo boleć stawy.Ból był tak silny, że nie mogłam wykonywać żadnych czynności, nawet samodzielne ubranie było dla mnie problemem. Udałam się do reumatologa ,od razu dostałam skierowanie do szpitala. moje OB wnosiło 100 i był duży stan zapalny. czasie 9-cio dniowego pobytu stwierdzono u mnie toczeń układowy. Dostałam masę leków, ale niestety bardzo szkodliwych. Dolegliwości ustąpiły, ale po metotreksacie, który zażywałam raz w tygodniu, bardzo źle się czułam. W niedługim czasie po wyjściu ze szpitala spotkałam Alę, która zaproponowała mi zabiegi z zakresu akupresury stóp. Wzięłam ich jedną serię tj. 10 zbiegów. Po jakimś czasie zrobiłam badania i OB spadło do 20. odrzuciłam metotreksat i arachinę - leki , które bardzo szkodzą na kości i oczy. Do tej pory czuje się bardzo dobrze, nie mam żadnych nawrotów choroby i zażywam tylko metypret 4 mg. i wszystkie wyniki mam w normie. Co więcej po masażach uregulowało mi się ciśnienie krwi, a leczę się na nadciśnienie od 21 lat. zażywałam różne leki i nigdy lekarze nie mogli mi dopasować, ciśnie zawsze było zawyżone. Teraz mam stałe wartości przeważnie 120/80, leki nadal zażywam. Jestem bardzo wdzięczna Ali że mi te masaże zrobiła i polecam je każdemu kto cierpi na jakieś dolegliwości.                                                                                                                           Z podziękowaniem Bogda z Krakowa

 

 

Dzień dobry. Chciałabym się podzielić, jakie wrażenie wywarła na mnie reflekso - terapia.Otóż pierwszy raz kiedy miałam masowane stopy, w niektórych miejscach czułam ból i dowiedziałam się który organ jest osłabiony bądź chory co w rzeczywistości potwierdziło się w trakcie badań np kręgosłupa czy nerek. Po kilku spotkaniach przestała boleć mnie głowa i poprawił mi się wzrok.Dla mnie ten rodzaj masażu jest bardzo dobry.
                                                                    Pozdrawiam serdecznie, Teresa

 

 

Do Pani Ali na leczniczy masaż stóp trafiłam dzięki moim córkom,które zrobiły mi prezent na urodziny. Początkowo myślałam że masaż stop to taki sposób na dobry relaks.Po pierwszych zabiegach zmieniłam zdanie,gdyż dopiero wtedy dowiedziałam się że ta godzinna sesja to wspaniały masaż całego ciała.Poprzez uciskanie odpowiednich receptorów na stopach poczułam totalne odprężenie i bardzo pozytywny wpływ na cały mój organizm.Poczułam jaki to ma zbawienny wpływ na moje zmęczone i obolałe nogi.Jestem już po 7 zabiegach i nie wyobrażam sobie abym mogła z nich zrezygnować.Mam na stopach haluksy,które Pani Ala mi tak uciska że po zabiegu nie czuję bólu .Ponadto miałam problemy z kręgosłupem i barkiem.Wszystko powróciło do normy.Zabiegi w jej gabinecie przebiegają w wspaniałej atmosferze nie wspominając o samej jakości zabiegu i   muzyce relaksacyjnej.Polecam każdej kobiecie taki rodzaj masażu .Moje dzieci wiedzą już ,że najlepszym prezentem dla mnie jest właśnie masaż u Pani Aluni.